Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-02, 18:43   #1855
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

.
Samych Obfitości W Nowym Roku, Wszystkiego Najlepszego


[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;53951299]Hej kochane Byłam dziś na zakupach i wstąpiłam do Holland&Barrett, a tam czekało na mnie mnóstwo cudowności Dr. Organic, a jako że było -50% przy zakupie minimum 5 rzeczy, to przygarnęłam kilka (tam za serum ślimakowym schował się jeszcze scrub do twarzy manuka )[/QUOTE]
Ależ się prezentują, daj znać jak się spisują
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kusząca cena, daj znać, jak się spisuje i czy mocno podkreśla czy delikatnie
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja na koniec roku postanowiłam rozprawić się z trądzikiem. Zrobiłam w końcu peeling na kwasach, a w domu mam baterię do walki z pryszczami
- Beyond skincare pianka, żel i tonik
- Triacneal Expert
- Burt's Bees acne solution
- krem do cery trądzikowej Latoille5
Jak robiłaś peeling, sama ukręciłaś, czy to gotowiec i czy zadziałał? Kosmetyki wspaniałe
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Z Latoille5 mam jeszcze krem pod oczy, który używa mój TŻ (a ja mu podbieram) Krem pod oczy ma 1% stężenie olejków eterycznych. Oba kremy mają intensywne zapachy, podobne konsystencje. To takie kremy-żele, bo jak na krem to mogłyby być bardziej gęste. Ale dzięki temu nie są takie tłuste. Krem do skóry trądzikowej jak do tej pory sprawuje się bardzo dobrze. TŻ narzeka, że krem pod oczy nie odmłodził go o 10 lat
Ta marka chyba nie jest dla mnie, bo coraz częściej mam wrażenie, że mnie olejki eteryczne uczulają Ale kusisz tymi żelowymi konsystencjami.
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
U mnie też wysyp i teraz zastanawiam się gdzie jest winowajca?
U mnie też wysyp. Słodycze, ciasta, ciężkostrawne jedzenie typu grzyby w dużych ilościach i świąteczna gonitwa dały się we znaki. W dodatku przetestowałam krem do cery z trądzikiem różowatym Bioturm i mam wrażenie, że to była prawdziwa wisienka na torcie
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W tym roku tk maxx się nie popisał. Wyprzedaż marna, wręcz beznajdziejna Kupiłam tylko 1 rzecz. Z Zatik nic mi nie przecenili.
Szczęśliwego Nowego Roku
Może od poniedziałku będą jeszcze przeceny i dostawy
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Z okazji nowego roku pochwalę się gorącym newsem. Niedługo w Polsce będą dostępne cudne mydła z Australii od Botanica
http://www.botanicagoatsoap.com/

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W ubiegłym roku miałam 136 hitów
A właśnie, ciekawią mnie Wasze tegoroczne hity!!! Ja będę mieć mało w tym roku, bo dużo mi się powtórzy z 2014.


Marka Sylveco zapowiada nie tylko Vianek, ale też nowości z Biolaven Myślę, że można się ich spodziewać już w przyszłym tygodniu w sklepach.

.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-01-02 o 18:45
Korah jest offline Zgłoś do moderatora