Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-25, 22:01   #3152
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
za zakupy
dzięki

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Foch na Ciebie? Pffff no jak możesz?
Już nadrobiłam wybacz! za zakupy i 4 próbki!
Ale nie pisz, ze nikt nie skomentował, bo obiło mi się, ze ktoś pytał jak nowy zapach

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------


Trzeba było do Panamy zabrać i wymieniać. Pewnie tam kobietki marudzą, że znoooowu te białe eskimoskie podkłady dostały
Ale zobacz jak Never taktownie nie odpowiedziała jak się czuje. Nie chce w nas resztek nadziei zabijać
Ja nie nadążam ostatnio .

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To ja Ci skomentuję - zamiast klikać ten peeling, to sprawdzałam ile kosztuje i stwierdziłam, że się nie opłaca, a jak chciałam kliknąć, to mi uciekł z koszyka Daj znać jak się sprawuje, bo akurat jest w promocji

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



Jak użyjesz szczotę i suszarkę, to też się włosy wyprostują :P Profesjonali fryzjerzy na sesji często tak robią i widziałam, że działa (nie na mnie - ja mam zupełnie proste włosy)

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



Z bardzo kręconymi to chyba się nie sprawdzi
A jak tego peelingu sie uzywa w ogole?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora