Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Party Lite
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 19:35   #12
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Party Lite

Witam Was
dość długo milczała wybaczcie ale przy dwójce małych Szprot to ja nawet do łazienki czasami dwie godziny idę i dojścć nie mogę. a więc do rzeczy i co najważniejsze szczerze. Umówmy się nie są to produkty tanie ale i jakość ich jest nie jest marketowa. Są to świeczki naprawdę trwałe i co ważne długo się utrzymuje zapach. Jak przekonać klienta najlepiej zrobić prezentacje. Dobrze jest jesli w waszym mieście jest jakaś konsultantka,która robi prezentację można ją poprosić aby w dwóch czy trzech uczestniczyć, zobaczyć jak to jest. Jeśli się nie trafi na jakąś chorobliwie zazdrosną osobę to mysle że nie będzie problem u. Ja sama juz od dłuższego czasu zamierzam zrobić prezentację ale chwilowo jestem uziemiona,Młodszy skarb rosnie więc niedługo będę mogła w końcu cos zrobić. Co jednak zrobić kiedy takiej osoby koło nas nie ma,radzic sobie samemu,my kobiety(nie obrażając mężczyzn) mamy to we krwi Jak zachecić ludzi,znaleźć salę itp. Na początek sala,jesli ktos ma np dom z ogródkiem to problemu nie ma, swój lokal albo ktoś ze znajomych np pup,restaurację zawsze dogadać sie można jesli jednak jestes w sytuacji takiej jak ja pozostaje Ci wynajęcie sali. Jak zaprosic osoby dajcie np ogłoszenie na lokalnym portalu ogłoszeniowym,że robicie prezentacje takiej i takiej firmy (ja np mam w zamiarze połaczyć moje firmy z wyjatkiem avon i zrobić to na jednej prezentacji). Nie ma się jednak co oszukiwać trzeba coś zainwestować,chociażby w wynajęcie sali i zakup katalogu. Ale ponieważ Party Lite do tanich nie należy możecie jako główną firmę wziąść taką która ma tańdsze produkty. np ja wybiorę sobie Marizę albo Beterware, dam ogłoszenie,zaproszę znajomych. Przy ogłoszeniu zaznaczcie że prosicie o potwierdzenie przybycia najpóźniej tydzień przed szkoleniem czemu? bo z reguły jest tak że jak zamawiacie w hotelu salę ( wiem o tym bo często zamawiam na szkolenia) w przypadku rezygnacji na tydzień przed nie ponosi sie żadnych kosztów. Dodatkowo aby mieć pewnośc ile osób dokładne przyjdzie zaznaczcie w ogłoszeniu tylko miasto a miejsce że podacie uczestnikom prezentacji przed prezentacją. Wtedy nikt nie wejdzie Wam bez zapowiedzi. Akurat jestem na party Lite i przeczytałam że jest tam taki poradnik jak zrobić prezentacje jesli nie chce Wam się szukać napiszcie do mnie konsultantka@vip.onet.pl prześle Wam.

To jest mój sposób na prezentacje a raczej na jej organizację. Oczywiście trzeba się do niej przygotować czyli jakie produkty ma firma ,jak postepować ze świecami itp to też znajdziecie na stronie lub moge przesłać. Nawet gdy nie będzie to głowna firma do prezentacji bo zamówicie tylko próbki zapachowe i katalogi i pokazecie na prezentacji innej firmy to jesli padna pytania będziecie w stanie odpowiedzieć

Czy warto?? mysle że to trudne pytanie bo to wszystko zależy a przynajmniej głownie od osoby która się tym chce zając. Jesli osoba lubi kontakt z ludźmi prędzej czy później się przebije jesli zajmie się tym osoba która będzie siedziała z założonymi rekami i czekała na klientów no to raczej nie sądze by kliencie walili do niej drzwiami i oknami. Ważne jest to że nie ma przymusu zamawiania co miesiąc zamówisz cokolwiek na początek na raz na 3 miesiące i dalej jestes konsultantką. Ja osobiscie nie zrobiłam żadnej jeszcze prezentacji i przyznam że cięzko zdobywa sie klientów ale Ci co sa to wracają. Innym sposobem na zainteresowanie jest np wkładanie ulotek do katalogów innych firm.

Bardzo chętnie popisze z chetnymi osobami o firmach i nie koniecznie tylko po to by kogos zwerbować Macie ochote piszcie

gg 10097280

uważam że taka wymiana doświadczenia między konsultantami/tkami to też dobra rzecz

Pozdrawiam i przepraszam za błedy ale podczas pisania obsiadły mnie szkraby hehe
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora