Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-19, 16:27   #4249
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

2,3,6

Musze ci PW napisać żeby sie o rade zapytać
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no i tak chyba zrobie...myslalam wlasnie isc do tego szpitala ginekolicznego w ktorym lezalam- tam maja rowniez przychodnie i lecza ci lekarza ze szpitala. A tam opieke mialam naprawde swietna i gdyby nie oni to bym sie pewnie meczyla i meczyla z tym.....

a nie opowiadalam Wam jeszcze jaki szok mialam jak wchodze na pierwsze badanie w szpitalu do gabinetu a tam chyba z 10 mlodych studentow, nawet takich przystojnych siedzieli i obserwowali jak bada mnie lekarz... na poczatku troche sie wstydzilam przed nimi wszystkimi sie rozebrac......ale potem sobie pomyslalam - trzeba sie poswiecac dla dobra nauki
Oooo matko, ja to bym sobie chyba worek na głowe założyła żeby mnie potem żaden nie poznal
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
obrona tuż tuż

w ogóle co to był za weekend chce jeszcze
Ja za 2 tygodnie mam podobno mieć. Chociaż stawiam że i tak sie przesunie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady nie kpij.... chyba każdy zdążył zauważyć, że za sobą nie przepadamy, nie musisz walić takich tekstów, żeby było jeszcze bardziej niemiło, bo to się nudne robi

akurat do Twoich postów nie chce mi się dokopywać, ale często piszesz, że zaraz masz obronę
Ja też ciągle pisze że zaraz mam obrone, bo to ciągle tak jest że już zaraz zaraz a tu dupa bo promotor mi sie tak ociąga, żeee Ale do 15 lipca muuusze mieć obrone więc to juz chyba maks


Bunny ta mieszanka twoja nie na moje kłaczyska chyba Jest bardzo podobnie jak po 219 samym, tylko jaśniej na odroście. Z plusów - te jaśniejsze pasma są naprawde chłodne. Z minusów - odrost jest rudawo-złoty, w słońcu sie tak nie rzuca w oczy, ale tak no to widać że kolor jest nie ten. Jak zwiaze włosy to mam jakby takie pasemka. Popiel-rudo złoty.
No i dół sie bardziej odznacza ale to akurat wiedziałam że tak będzie.
Nie wiem czy może odrost był za duzy, z farbą cos nie tak. Czy po prostu to nie na moje włosy i popiel sie do mojego odrostu nie nadaje?
Nie bede juz teraz kombinować, za 3 tygodnie zrobie najwyzej samą a10. Nie chce juz poprawiać bo ostatnio i tak mi strupki na głowie sie jakieś robią
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora