Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 13:34   #1520
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
właśnie
Ja będąc dzieckiem byłam mega chuda i tato mój żartował, ze mnie niedługo pająki wciagna za obraz. To nie było miłe


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Śmiejemy się tylko w ten pochmurny dzień.

A tak naprawdę najważniejsze jak się każdy czuje we własnej skórze. Zdanie innych zawsze miałam w pupie.

Schudłam (ale nie do rozmiaru poniżej 40 - czyli zdaniem niektórych nadal mam nadwagę), bo zaczęłam bać się o zdrowie.

Jedynie co mnie zawsze gryzło w tyłek (i to tak poważnie) to trudność w znalezieniu fajnych ciuchów dla kobiet z "ciałkiem". Tego szczuplakom zazdrościłam, serio.

Pewnie wolałabym być długonogą, wysoką blondynką, ale cóż... to nie jest koncert życzeń. Poza tym żebyśmy w życiu tylko takie problemy miały...
tez mnie to wkurza

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest któraś z Krakowa i mogłaby dzisiaj podejść do galerii krakowskiej lub na rynku?
wczoraj tam byłam czemu nie pisałaś dzisiaj nie dam rady ale mogę podejśc jutro jeżeli jeszcze będzie aktualne

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a propos sadła, spaghetti wciągam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora