Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Więcej warzyw
Wątek: Więcej warzyw
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-28, 17:39   #48
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Więcej warzyw

Moim sposobem na większą ilość warzyw w diecie są przede wszystkim zupy - prosty i szybki sposób na sycące danie. Lubię jednoskladnikowe zupy kremy z kalafiora, groszku, dyni czy pomidorów. Można też zrobić miks wszystkich warzyw jakoś mamy pod ręką - w biedronce są teraz takie fajne mieszanki warzyw specjalnie do zup, z warzyw zielonych, czerwonych i żółtych, naprawdę fajna sprawa. Albo wielowarzywne curry. Próbowałam też robić warzywne spody do pizzy - z batata lub kalafiora, też fajnie wyszło

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna82 Pokaż wiadomość
Wszystkich warzyw, które zawierają szczawiany trzeba używać z umiarem. Ale przecież nikt chyba nie je tego do rana do wieczora, tylko dodaje do różnych posiłków Ja osobiście bardzo lubię takie koktajle, czasem zastępują mi śniadanie.
Mój ulubiony to:
kiwi, szpinak, jabłko, sok z cytryny, gałązka selera naciowego i szklanka wody mineralnej. Może to efekt placebo, ale zawszę czuję, że daje mi dużo energii
Ja swojego czasu czas to piłam taki koktajl: natka pietruszki, cytryna i jabłko. Czasem dodawałam też inne owoce i warzywa Ale natka była podstawą. Bomba witaminy C! Albo pesto z pietruszki albo rukoli, też fajna sprawa na zjedzenie dużej ilości zieleniny na raz
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując