Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-20, 12:15   #2362
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
wierz mi, że nie jestem duszą towarzystwa. Raczej osobą analizującą... Mało się oddzywam, ale słucham i analizuję co ludzie mówią. Ale czasami wolę nic nie mówić, bo moje spostrzeżenia mogą zepsuć komuś tok myślenia :P Wyłapuje dużo, za dużo. Podobno tak to już jest ze skorpionami, o ile wierzyć w horoskopy (które się dobrze czyta na doła, bo rozśmieszają :P)
mój chłopak mówi, że czasami mogłabym spróbować pogadać z kimś, o pierdołach... no i próbuję. albo idzie to w pięty komuś (bo jak dowalę spostrzeżeniem to hoho), albo widać po mnie, że się tak strasznie męczę... hehehe. no bo rozumiesz, lubię rozmawiać z ludźmi, którzy wzbogacają mnie wewnętrznie, ciekawią. Życie jest za krótkie, żeby tracić czas na rozmowy o czymś i z kimś, kto nie wnosi nic do mojego życia. Dlatego dość rygorystycznie wybieram sobie znajomych. Albo może zostają tylko ci wytrwali?
Na dodatek jestem typem psychologa, przez to analizowanie, chyba minęłam się z powołaniem.

Co do angażowania się w odpowiedź - jak nie miałam bloga to mega mnie wkurzało, że na blogach są jakieś zdjęcia, jakieś recenzję, ale nikt tego nie porównał z niczym. Lubię porównania. Bo mogę iść do sklepu stacjonarnie, sprawdzić sobie na ręce czy twarzy jakiś róż np z Bourjois i wiedzieć, że inny, mineralny, dostępny tylko w necie, będzie bardzo podobny. A to ułatwia życie.

a zdjęcia robić lubię (szczególnie produktowe, kosmetyczne), ze względu na mój "zawód" :P


na twoim miejscu zamówiłabym golden 02 i 03 i spróbowała szybko co i jak, bo u mnie 03 jest jaśniejsze od 02, ale ktoś tam pisał, że u niego jest normalnie... a inny, że ma jak ja... no i weź tu bądź mądry
To witaj w klubie Ja w rowniez z racji zawodu jestem niejako zmuszona do analizowania i ciaglego myslenia, a w domu czy nawet znajomi nabijaja sie , ze jestem samozwanczym psychologiem Wiec cos w tym analizowaniu musi byc!

W kazdym razie za Wasza zbiorowa namowa taa,taa nie ma to jak zganianie na innych)Po przeanalizowaniu watku uznalam, ze powinnam celowac w goolden 2 i 3 i pewwnie trojka bedzie najlepsza Napisalam maila do Clair i w drodze wyjatku zalapalam sie na promocje Wiec wzielam : golden 2 i 3 w wersji matujacej i rozterki z glowy.

Wzielam tez roz: primerose i peony.

Tyylko astanawiam sie wciaz na foxglow, ale nie wiem Czy masz jakas wiedze na jego temat? Bo jezeli bym sie zdecydowala to rowniez mysle o bronzerze, ale jako cieniu do powiek. I tutaj zastanawiam sie nad Coconur (ale zastanawiam sie czy do dziennego makijazu nie bedzie za ciemny?) i nad chestnut ale tutaj znowu obawiam sie, ze bedzie taki zbyt zloty, zloto pomaranczowy, niespecjalnie podchodza mi akurat takie kolory, choc na zdjeciach Clair wyglada tak jakby byl polaczeniem Almond i Coconut.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując