Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 20:46   #896
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A dziękuję Diorowe podkłady na szczęście słabo mnie kuszą lubię ich pomadki, błyszczyki, tusz, cienie, ale podkład jakoś no nie, uff

Corii ja czuje na rzęsach tylko ten tusz Benefitu właśnie, dotąd nie znałam tego zjawiska

A to też miałam miniaturkę tuszu z S. myślałam, że może też baza jest mini
Lubię mini, większość tuszy powinna być w takiej sprzedaży, moim skromnym zdaniem

Corii Ty to zło wcielone jesteś
Mnie do tej pory Diorowe tez nie pasowały, jak i chanele, a nagle popatrz - i jeden i drugi nowosc mi pasuje

Oj, to ja naprawde nie bede chyba obiektywana w pisaniu o odczuciac tego tuszu na rzesach. Naprawdę nigdy zadnego nie czułam, chyba kwestia przyzwyczajenia

No niestety bazy nie maja "połowki"

Iwonko, no jakże to tak, czy ja wygladam na zło wcielone?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
dziękuję Corii za pomoc zapewne masz rację, tylko u mnie to nie pojedyncze naczynka, a spore zaczerwienienia więc nie wiem jak w tym przypadku miałaby się sprawa korektora
Kochana kupujesz bazę kolorową - na naczynka to chyba zielona (?), nakładasz ja na te rejony co musisz, na to podkład, a na pdokłąd korektor zwykły gdzie musisz i wsio śmiga
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora