Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 10:04   #200
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzwoniła ma infolinię i mają dosłać....
jak coś to piszemy maila:


odebrałam własnie zamówienie nr ....... złożone wczoraj w Państwa sklepie internetowym. Na Państwa stronie internetowej, wczoraj w godzinach porannych widniała informacja, że za zakupy od 200 zł można wykorzystać kod promocyjny Podroz16 który to pozwala uzyskać Sephora box z zestawem 12 mini-kosmetyków.(możecie tu wkleić ich listę którą niedawno wklejała Marthusia) Skorzystałam z tej możliwości, na potwierdzeniu zamówienia zestaw ten został wyszczególniony. W odebranej przeze mnie paczce nie ma tego zestawu, jest za to inny składający się z 5 kosmetyków zupełnie niezgadzających się z zamieszczoną wczoraj przez Państwa na stronie sephora.pl fotografią. Bardzo proszę o pilną informację w tej sprawie, ponieważ jest to jawne wprowadzanie klientów w błąd, a wręcz oszustwo z Państwa strony. Dodam, że jestem oburzona faktem, że z Państwa strony nie było wczoraj żadnej informacji że do zamówienia zostanie dołączone coś innego niż zostało przez Państwa zadeklarowane. Jest to jawne naruszenie umowy kupna-sprzedaży oraz zapisów KC. W zwiazku z powyższym, wnioskuję o niezwłoczne dosłanie brakującej części zamówienia.
z poważaniem.....
Dziękuję bardzo wieczorem wyślę im paszkwila Jak oni pięknie potrafią leczyć mnie z zakupoholizmu
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora