Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Amla- indyjskie olejki do włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-19, 12:08   #978
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Może moje doświadczenie Wam bedzie przydatne. Nie używam amli czy innych pudrów, jedynie farbuję włosy henną. Ale też i w tym przypadku jest problem ze ściekaniem. Ja rozwiązałam go w następujący sposób : kupuję w aptece watę taką z metra {dobrze gdyby była 100% bawełniana, bez wiskozy}; po nałożeniu papki z henny okręcam głowe w około watą; na to folia i gruba czapka wełniana.
Wszystkie wycieki wsiąkają w watę.
Mam porównanie jedynie z henną : ta z Helfy lepsza niż ta z Mazideł. Może jest tak i Amlą ?
Ja używam hennę z mazideł i jest świetna. Na pewno nie gorsza niż helfy (chociaż przyznam się, że tej nie używałam). I ona bardzo ładny krem robi jak się ją wymiesza z sokiem z cytryny także mi nic nie ścieka (daję na suche włosy tą papkę i ona się ani nie kruszy ani nie ścieka). Amlę stosuje jak maseczkę po myciu na mokre, a że moja miała konsystencję wody to jakoś specjalnie mnie to nie dziwiło, że ścieka. Tylko ona też powinna mieć kremową konsystencję , więc coś musiałam zrobić źle.
A z tą watą to nie wiem jak ty to robisz. Nie zostają ci potem takie kłączki waty na włosach?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
wata? ale napisz czy klaczki tej waty nie zostają potem we wlosach?
co do sproszkowanych rzeczy to hmmm nie wiem jak moze to sciekac. moze dziewczyny dajecie po prostu za duzo wody? mi nic nie scieka tylko sie wykrusza, jak juz poloze na wlosy
Też mi się wydaje, że dałam za dużo wody. I jeszcze na mokre włosy, więc dodatkowa woda
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując