Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warkoczyki-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-23, 10:08   #2857
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
witajcie odrazu przepraszam za dość dużą liczbę pytań. Ale dziś dopiero zaczęłam czytać o warkoczykach. Podobały mi się od dawna.

Ogólnie mam bardzo cienkie i okropne włosy. Scięłam je na tzw boba ale nie mam już siły myć ich i układać codziennie. Pomyślałam, że może warkoczyki to byłby dobry pomysł.
A to moje pytania:
1. Tylko tyle naczytałam się o tym jak bardzo niszczą one włosy. Czy tak może być? bo nie chciałabym stracić moich i tak cieniutkich włosów.
2. Jak to jest... ponosze warkoczyki 3 miesiące i co później ? musząbyć zdjęte czy jest możliwość jakość zaplecienia odrostów ?
3. JAk wyglądają włosy po odjęciu warkoczyków ?
4. Kogo z Łodzi byście mi poleciły ? (jeśli nie chcecie robić komuś reklamy to prześlijcie mi w PW)
5. Ile to może kosztować na mojej długości włosów i warkoczyki chciałabym tak za łopatki, bo chyba dłuższe byłyby za dużym obciązeniem dla moich krótkich włosów.
6. Ogólnie mam bardzo wysokie czoło, cz yjest możliwość jakoś upięcia, zaplecienia włosów żeby nie było go aż tak bardzo widać ? czy chodzenie w rozpuszczonych warkoczykach ładnie się prezentujue ?


z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
1.jak sa źle zaplecione, czyli wzieta jest za duzailośc syntetykow wstosunku do twoich wlosow to moga ci sie włosy nadmiernie obciązyc i zaczac wypadac.
2. warkoczyki nosi sie do 4 miesiecy, po drodze mozesz sobie przeplesc np przod glowy, zeby odswiezyc fryzure. warkoczyki to nie dredy i nie da sie odrostem nic zrobic bez ich rozplatania.
3. normalnie-po samym zdjeciu pasemka syntetykow masz przy skorze troche brudu, kurzu itp, wyczesac to zaden problem. gorzej jesli nie uzywalas zadnej odzywki w sprayu i zrobil ci sie kołtun-oczywiscie da sie go rozczesac, ale troche to bolesne
po pierwszym myciu włosy wracaja do stanu przed zapleceniem'
4.-nie wiem5.-roznie , pewnie ok 300zl
6. ja tez mam wysokie czoloale ja je lubie. mozesz nosic opaski, albo warkoczyki upiete w grzywke tak jak ja tutaj: a tak wygladaja rozpuszcozne warkoczyki (oczywiscie musza byc gesto zrobione, zeby ztylu nie bylo łysych miejsc)
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując