Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-09, 22:50   #306
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez calamitas Pokaż wiadomość
W mojej Naturze w Warszawie szafa z Kobo stoi już od dość dawna, ale profilaktycznie podczas mojej ostatniej wizyty do niej nie podeszłam. Chwilowo brak środków na kosmetykowe szaleństwa, a mam straszną ochotę przetestować parę rzeczy. Przeczytałam cały wątek, żeby czegoś się dowiedzieć o tych produktach i nie kupować w ciemno (na KWC cisza jeśli chodzi o Kobo). Korci mnie zwłaszcza baza (WIECIE CZY DOBRA?) i ten piękny cień w kolorze Golden Rose. Tylko ten brak kasy... No i rzeczywiście to opóźnienie w uruchomieniu strony jest wkurzające!!!
Nic dziwnego, że cisza, dopiero się pojawiają te kosmetyki. Bazę nosiłam 4 dni i jak dotąd nie poradziła sobie wyłącznie z cieniami mineralnymi. Reszta trzymała się jak przyspawana. Jakość więc równie dobra jak Joko (ArtDeco niestety nie miałam, więc nie porównam), a komfort użytkowania większy, bo baza jest śliska i łatwo się nabiera na palec i potem na powiekę, pędzelkiem zapewne też. Wydaje się też być wydajna - ale to ocenię dopiero za ok miesiąc.

No i kupiłam jeden cień do paletki (paletka Inglotowa, nie ma sensu kupować drugiej). Kolor ładny, na bazie trzymał się ok. Nie idzie się przyczepić - poza może ceną...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując