Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-01, 15:35   #182
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez maartus
To jak suszyc te wlosy głową w dół czy do tyłu??? Bo jedni pisza tak i inni inaczej. Kiedys probowalam z tym suszeniem glowy w dol ale nic mi to nie dalo tylko wlosy byly "poczochrane" i dodatkowo sie wkurzylam! Ale nie spryskałam zadnym lakierem wiec moze dlatego.
Z tymi walkami na rzepy tez probowalam , ale moze mi ktoras powie jak dlugo mam te walki trzymac na glowie? Bo na noc do spania wykluczone , kiedys tak probowałam i nie mogłam zasnac.
Jaki lakier polecacie? I jaki szamponik?
Dodam ze sie wogle na tych piankach i lakierach nie znam bo nie urzywam. Nosze zawsze zwiazane wloski. Ale nawet jak ma sie zwiazane to glupio wyglada jak ma sie z przodu jakby "ulizane"
A lakier stosowany przy nasadzie na logike chyba przylizuje te wlosy i powoduje ze sa przyklapniete? tak mi się wydaje.
Dodam ze mam wlosy do lopatek , raczej proste.
E tam, kwestia przyzwyczajenie A jaki masaż głowy Też zależy od tego, jak podatne na układanie są Twoje włosy. Moje niemal tragicznie, kilka godzin to minimum! A moja mama może trzymać wałki na głowie 5-10 minut (dosłownie! ) i fryzura jej się trzyma cały dzień

Co do pianek, to kilka miesięcy temu odkryłam nową piankę Taft Push-up Look -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13811 Teraz ma inne kolorystycznie opakowanie, bo niebieskie z pomarańczową zatyczką. Jak dla mnie numer 1.
Lakier - Taft czarny, żaden inny nie utrzyma moich włosów tak długo.

Włosy zawsze suszę z głową do dołu lub ostatnio po ich umyciu okręcam je tak ręcznikiem, że są niemal postawione pionowo na głowie
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując