Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 09:53   #3296
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
Agrawa, jakie te twoje włoski są piękne ja moich nie noszę już jakiś czas, bo kolor mi się sprał i był trochę jaśniejszy, teraz na dniach farbowałam tym razem castingiem 300 i wyszedł czarny ciemniejszy dużo od garniera 3.0 i od DOCZEPKÓW on się i tak spierze do brązu na pewno, ale nie wiadomo kiedy.. u Ciebie dużo lepiej wyglądają nie widać przejścia, a u mnie widać chociaż mam mało włosów.. po wyprostowaniu się takie dziwne zrobiły jakby ich mniej było.. coś czuję, że niedługo kupię lokówkę, a sobie zrobię encanto
Nie są co prawda już takie gęste jak na początku, ale ogólnie cieszy mnie to, że zlewają się z moimi i puszą się tak samo jak moje własne
Moje naturalne też się zagęściły, pewne dlatego, że zeszłam z cieniowania, co nie znaczy, że wprawne oko ich nie dojrzy
Może faktycznie jak zaczniesz robić sobie loki, nie będzie tego przejścia widać? Wypróbuj, a ja czekam na zdjęcia

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Nie wiem ale zobaczymy za pół roku czy też się będę tak zachwycać, ale zawsze możesz mnie o to zapytać za 6 m-cy
Jeżeli chodzi o doczepiane to może mnie się taki model trafił.
Nie mówię że są beznadziejne tylko, że widzę różnicę nawet w porównaniu do kucyka z cosmoshop.
Mają suche i rozdwojone końcówki i są szorstkie w dotyku. Znaczy były bo jak nałożyłam im intensywną maskę z wosku pszczelego i olejków to się zrobiły miękkie i gładkie jak te z cosmo. Jednak jest to martwy włos poddawany obróbce.
Jeżeli chodzi o foxy to nie zauważyłam żeby były z domieszką sztucznych. Mam je akurat na sobie i w porównaniu do doczepiane.pl nie plączą się tak i ładnie się układają, ale to moje zdanie.
Nie wiem ile jest opinii na forum o foxach i ile z pośród was forumowiczek je ma i może się na ten temat wypowiedzieć aż tak się nie zgłębiałam, ale chętnie jeszcze coś o nich napiszę za jakiś czas [/QUOTE]

Sama chciałam zamówić foxy, ale zrezygnowałam jak właśnie na tym forum poruszyłam ten temat. Odezwały się dziewczyny które były pewne, że są "pomieszane", ale do złudzenia przypominają w 100% naturalne. Nie twierdzę jednak, że nie będziesz z nich zadowolona ja jednak kupiłam totalnie w ciemno 220gr doczepiane.pl i do dziś mam pewność, że to włos naturalny. I prawdopodobnie zostanę stałą klientką tego sklepu
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora