Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 17:11   #1996
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Ale skoro o tym mowa, to jutrzejszy dzień również mnie nieco przeraża. Te dzikie tłumy i masowe zawalanie płyt nagrobkowych wymyślnymi wiązankami i pięknymi zniczami. No nie wiem, dla mnie to trochę nie tak, zatraca się sens dnia Wszystkich Świętych,a cmentarze zaczynają przypominać jarmark
Dlatego ja z radością wzięłam od koleżanki jej jutrzejszą zmianę w pracy. Męczą mnie takie "wycieczki" i złości, że to wszystko dzieje się tylko datego, że "tak trzeba i reszta robi". Lubię tylko ten moment, kiedy idziemy w miejsce, gdzie przy dużym krzyżu ludzie zapalają setki zniczy. Wygląda to niesamowicie, szczególnie wieczorem i pięknie tam pachnie roztopioną parafiną
A z moich okien widać kawałek cmentarza żydowskiego, w nocy niesamowicie wyglądają znicze błyszczące zza drzew

Na nadgarstku Balmain od Koty ciekawy zapach, ale kolejny raz przekonuję się, że szypry nie dla mnie Natomiast niesamowite jest to, że z początkowo ostrego, świeżego kolońskiego zapachu robi się coś ciepłego i esencjonalnego. Jak każdy szypr, także i Balmain ujawania na mnie orzechową, ciepłą nutę, której nie umiem oswoić. W tym przypadku dochoodzi jeszcze czasem ciekawy, lekko słony akcent.

Malinko -

Robert89 - ja również witam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora