Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 03:12   #4164
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Dawno mnie tu nie było - unikałam tego watku w obawie przed nowymi zachciankami (z tego samego powodu unikałam też "Perełek z Allegro" i "co dziś upolowałaś"), ale skoro wszystko już mam...

No trudno, w każdym razie pooglądałam Wasze skarby i jestem pod autentycznym wrażeniem.

Bluegirl - przepiękna, bogata i niezwykle kobieca kolekcja. Pasuje do twojego awatara - młoda, delikatna, ciepła kobieta.
Pięknie też Twoje flakoniki mieszkają.

Aga13 - kolekcja jak zbiór klejnotów koronnych - same najpiękniejsze, starannie dobrane okazy. Naprawdę podziwiam. I zazdroszczę.

Kate30 - nie tylko kolekcja piękna, ale i zdjęcia bardzo stylowo ustawione. W sumie powinnam przywyknąć już do tego, że Twoje zbiory to klasa sama w sobie, ale... Jakoś nie potrafię się nie zachwycać.

Yolu - kolejny zbiór dojrzale i ze smakiem wybranych rarytasów. Kolekcja spójna, na wskroś kobieca, kobiecością świadomą i dumną. Brak mi słów...

Dziewczynko87 - kolekcja nie wydaje mi się szczególnie "dziewczynkowa". Widzę tu unoszącą głowę kobiecość, pewne wyrafinowanie, słodycz bez przesady jednak... Gratuluję!

Surya - widzę artystyczne zacięcie przy komponowaniu zdjęć.
Bardzo smaczny, słodki zbiorek. Też uwielbiam wanilię.
Co to jest, to z żółtą etykietką?

Kingo - Deep Red to pierwszy zapach, który zwrócił moją uwagę. pewnie ze względu na nazwę. Śliczny zbiorek ze śliczną Euphorią - bardzo podoba mi się ten zapach - jest tak bardzo ładny, że... że wstyd by mi bylo go założyć do glanów.


Dziewczyny, jak to jest, że tej OI rzekomo nigdzie dostać nie można, a wszyscy ją mają? Hę?!



I przy okazji: Oliku - piękne, piękne zdjęcie pięknej kobiety.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora