Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-07, 21:12   #1412
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: stosowanie farb fryzjerskich

Cytat:
Napisane przez anja25238 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim!

Mam pytanko. od niedawna postanowilam poeksperymentowac z srodkami koloryzujacymi fryzjerskimi.
i w zwiazku z tym mam pare pytan do kogos kto zajmuje sie tym na codzien. generalnie mam wlosy w odcieniu sredniego brazu (farbowanego). marzy mi sie odcien cieplego orzecha laskowego tylko nie bardzo wiem jak do tego dojsc. ostatnio kupilam farbe royal igora w odcieniu ciemnego blondu i do tego utleniacz 9% liczac na to ze wlosy troche mi sie rozjasnia bo generalnie doczytalam ze utleniacz 9% rozjasnia wlosy do 4tonow. niestety nie podzialalo to u mnie. pytanie moje brzmi w jakich proporcjach mieszac te farbe i utleniacz? czy gdybym zmieszala 1:1.5 lub 1: 2 to wtedy bylby efekt rozjasnienia czy tez nie? i kolejne pytanie: czy mozna mieszac utleniacz jednej firmy z farba innej? wczesniej uzywalam kolestonu welli z utleniaczem 6% ale tez efekt nigdy nie byl taki jakbym chciala. doradzcie cos prosze...
Jak już masz pofarbowane włosy to sama farba ich nie rozjaśni - tylko rozjaśniacz albo dekoloryzator. I to nie ważne czy użyjesz Schwartzkopfa ,Welli czy czegoś innego - farba farby nie rozjaśni
Ale ogólnie rzec biorąc można mieszać farby i utleniacze różnych firm.
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując