Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-14, 07:18   #4121
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja i moje dylematy pierwszego świata Mam w tym misiącu ograniczony budzet (zreszta kiedy nie mam?!) i moge sobie kupic z listy albo kozaki overknee plus sweter plus czólenka na niskim słupku do biegania komunikacja (mam same szpile poza tym w sumie) albo kosmetycznie - perfumy plu podkład i nie wiem co brac Inne opcje nie wchodza w rachubę, w sensie albo podkład i kozaki etc. Albo ciuchy i buty albo kosmetixy i perfumy tylko
Ja bym postawiła na kosmetixy
Chyba, że jest jakaś mega promocja na te ubrania nie lubię robić zakupów ubraniowych poza promocjami, bo zaraz są ponad 2 razy tańsze i czuje się jak ostatni naiwniak

Wyjątkiem są rzeczy wymarzone lub absolutnie niezbędne, a skoro masz dylemat to te ubrania do takiej kategorii nie należą
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja uważam, że nie trzeba w tym przypadku serii

salony rokoko mają w ofercie fajne włosowe zabiegi i nie są strasznie drodzy

musze w końcu umówić się do kosmetyczki, wiecznie sobie o tym przypominam, gdy już jej nie ma w pracy
Pytałaś o depilację laserową w Warszawie - ja chodziłam do depiclinic ( laser lightsheer duet), najlepiej zapisać się do Gosi

Chciałam się na vectus zapisać początkowo, ale nic polecanego w Warszawie nie mogłam znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora