Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-29, 18:58   #193
balla_baby
Przyczajenie
 
Avatar balla_baby
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Zatkane pory i błyszcząca twarz

Twoja teoria LEGLA w gruzach. ja naleze do tych osob

no dobrze dziewczyny skoro uwazacie ze moja teoria legla w gruzach to jesli mozna i macie chwilke czasu poprosze o opisanie jak wykonujecie demakijaz i jakimi kosmetykami??? zaloze sie o milion że żadna z was nie robi tego poprawnie, a poza tym nie wywyzszam sie bo nie mam takiej potrzeby, znam swoja wartosc i nie musze tego robic...a tym bardziej na forum ... chcialam tylko uswiadomic ze to co niektore osoby tutaj wypisuja to poprostu żenada i nie po to zeby kogos obrazac tylko pomoc ... natomiast jezeli chodzi o dermatologow lekarzy i kosmetyczki...dziewczyny trzeba znalezc dobrego fachowca, wiem co pisze bo znam to wszytsko i przechodzilam przez to samo co Wy...nie bylam od razu super oswiecona w dziedzienie kosmetyki, zajelo mi to bardzo duzo czasu, niewyobrazacie sobie ile na kosmetologii jest nauki i ile mozna sie dowiedziec ale warto i kazdego namawiam jesli kocha taka prace tak jak ja. z kazdej choroby ktora jest choroba "czysto" skorna mozna sie wyleczyc zabiegami, kosmetykami, olejkami eterycznymi...tylko trzeba wiedziec jak
balla_baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując