Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 13:07   #3118
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
I jakie wrażenia, po jakim czasie odrastaja na nowo te kłaczki?
A to one mają odrosnąć?
Póki co, nie odrosły. Kilka na krzyż na łydkach mi zostało, może przy okazji dokańczania zabiegów na innej części ciała, wezmę się i za nie.

I wrażenia w związku z tym super. Wprawdzie w porównaniu z obecnymi cenami, zapłaciłam bardzo dużo (ale to był czas przed grouponem i innymi takimi), no i bolało skandalicznie, ale warto było .

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Jak chcesz kogoś uczyć logicznego myślenia to zacznijmy od ustalenia co jest przyczyną a co skutkiem. Jak włosy nie rosną to się ich nie goli, a ja pytałam dlaczego odrosły, bo przez kilka miesięcy po ostatnim zabiegu nie było ich wcale, a potem nagle zaczęły wyskakiwać jeden po drugim. Na brodzie, gdzie włoski goliłam maszynką są w tej chwili tak samo mocne jak na szyi, gdzie ich nie goliłam wcale. Do tego, goląc je przez ponad rok przed pierwszym zabiegiem zauważyłam, że są słabsze i powodują mniej zapaleń niż wtedy, kiedy je wyrywałam, więc teoria o wzmacnianiu maszynką upadła, przynajmniej u mnie. Dlatego nie będę ich wyrywać niezależnie od tego, czy pójdę jeszcze na laser, czy nie.
Zgadzam się z Tobą. Gdyby włosy nie odrosły (z niewiadomych, póki co, powodów), to przecież byś ich nie goliła, logiczne. Przy czym jestem w zasadzie pewna, że golenie nie ma nic wspólnego z wypadaniem bądź nie włosów.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując