Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek cz. II
Wątek: Orbitrek cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-21, 23:01   #1813
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Elsabel, witaj Każda aktywność jest dobra, jeszcze jak widzisz efekty to podwójne szczęście i motywacja rośnie do dalszych ćwiczeń. Przyłącz się do naszego wyzwania - odliczania. Nigdy nie trenowałam z rana i na czczo. Moja pora to późny wieczór. Skoro chodzisz na siłownię, masz większe pole manewru, dużo sprzętów, nie tylko do cardio.

Ossoria, też tak mam, że ćwiczę, nie objadam się (szczególnie na noc), a waga stoi miesiącami. Plus taki, że już nie tyję. Nie mierzyłam się, więc pod tym kątem nie powiem jak to jest u mnie, po spodniach wielkiej różnicy nie widzę. Dzisiaj po treningu zważyłam się i w końcu zobaczyłam "-", jest już 63,9 a nie 64,9 (wiem, to może być woda lub cokolwiek, ale człowiek i tak się cieszy), zaczynałam od 70 kg jakoś tak na przełomie grudnia/stycznia. Był miesiąc, gdzie ładnie waga poleciała, a potem długi zastój. Nie mam przed sobą ślubu, ani innej wielkiej imprezy, chcę dobrze wyglądać dla siebie. Też nie rozumiem jak to jest z tym zastojem mimo ujemnego bilansu kcal. Przyczyn może być wiele (nie jestem dietetykiem, ani lekarzem), złe pory jedzenia, złe odstępy czasowe, złe łączenie produktów lub ich niewłaściwe przygotowywanie, niezwracanie uwagi na wszelkiej maści przekąski i dodatki, różne nietolerancje pokarmowe, choroby... Pocieszę Cię, ja często mam % wieczory. Robiłam też w lutym badania na tarczycę i wyniki były ok, więc pod tym względem dałam sobie spokój z doszukiwaniem problemów.
U mnie tłuszcz zamiast bicepsów.

35 312 - 28 = 35 284
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując