Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-25, 22:56   #460
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Hej Moll-y !
Moze byc karta bankomatowa Visa elektron do zamowienia tych probek? Caly czas jestes zadowolona z tego podkladu? Dermablend jest do kitu.Acha,i te probki przyjda mniej wiecej po dwoch tygodniach? Bo zastanawiam sie jaki adres podac.Pozdrawiam.
Pannazmokraglowa - sprawdz jak na ostatniej stronie (ostatniej fazie zamowienia) jak rozwiniesz okno z rodzajem kart - pojawia sie wszystkie akceptowane, ja placilam visa carte bleue, electron pewnie tez no bo niby czemu nie/ z probek jestem zadowolona ale korzystam tylko z dwoch kolorow jak na razie niemniej jednak - dermablend to byl moj jedyny podklad i bez niego nie wyszlam (wczesniej probowalam roznych;glownie z gornej polki ale moja skora sie dusila pod kazdym i musialam zmywac za kazdym razem kwadrans po nalozeniu - kleska totalna) jak narazie CM.F (covermark found.) jest najlepszy ze wszystkich ktore probowalam mam nadzieje ze sprawdzi sie rowniez w twoim przypadku ja czekalam na paczuszke 5dni i nawet bylam zaskoczona bo spodziewalam sie wlasnie 2tyg tak...standardowo
pozdrawiam i powodzenia z zakupem - w razie watpliwosci pytaj, jak tylko pojawie sie na wizazu odrazu odpowiem
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora