Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 11:56   #68
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz, trzeba koniecznie zrobić rekonesans w necie. A co się z koleżanką stało?



Póki co na pewno możemy to moderatorom zgłosić i ją zbanują. Na pewno jest na coś takiego punkcik w regulaminie.

Ja też cicho siedziałam, bo pewności stuprocentowej nie miałam, że dziewczyna zmyśla, a nie chciałam wyjść na zimną s*kę poddając jej historyjki w wątpliwość.

BTW- Wiecie, że ona ani razu nie pokazała tu paznokci

Też sądzę, że są na to jakieś punkty.

To widać, że jakoś tak chyba każda z nas w sumie....

Tak mi się wydawało. Sprawdziłaś?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - Ty jak blisko z nami jesteś to jest nieporównywalne do MyBlue. Przede wszystkim nie jesteś na wątku tylko po to żeby się żalić i przy okazji każdej wymianki pytać "a może jednak oddasz?". Jesteś nam bardzo bliska i bardzo, że tak powiem, wzajemna

Prezes, Trelle - najkrócej? To ja się zastanawiam nad losem mojej kasy za olejki a tak serio to no nawet te osoby które są krócej zachowują się całkiem inaczej niż MyBlue. No nie mówcie, że tego nie widzicie.

Medea - zzipuje Ci i wyślę ciasteczko . Może wypiję kawę później, z ciasteczkiem teraz pora brać się do roboty .

Śniegowa - my dziś z Rudą miałyśmy zadzwonić do jej szkoły żeby pogadać z psychologiem szkolnym żeby ją wezwał na rozmowę, bo jest zastraszona i na pewno sama nie przyjdzie. W sumie narobiłybyśmy jej niezłego wstydu.

Szyszek - ale Ty jesteś z polecenia, ja Cię znam już tyle lat, że mogę ręczyć za Twoją nieszkodliwość

DMka - no ja też tak czułam żeby podważyć to co ona mówi, ale ciągle miałam takie uczucie, że jeśli nie kłamie to ją jakoś mogę skrzywdzić sugerując jej kłamstwo. No ale mamy nauczkę. A jej matka jest "kimś na kształt psychologa". Dziewczyna mieszka w moim niemalrodzinnym mieście, nietrudno było się rozeznać (tym bardziej się dziwiłam jej śmiałości w kłamaniu, wiedziała doskonale, że Szyszek i ja jesteśmy jej sąsiadami). Może dlatego mi się w głowie nie mieściło ze może tak kłamać, to by było zbyt naiwne.
Lolli, to niesamowicie miłe
Masz rację. W zasadzie ona wchodziła tu tylko by się żalić. Każda(y) z nas ma czasem dołka, ale no bez przesady.


Ja bym zadzwoniła. Ale ja to wredna zołza bywam


Szyszek niegroźny... hihihi.


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A zresztą co tu w ogóle mówić o tym że się pogodziła i poszła jak ona do późna siedziała pobita na strychu trzęsąc się ze strachu.

WTF, czemu te posty się nie łączą.

No i ma w całym budynku wifi
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora