Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-17, 19:03   #3061
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam Forever Yummy. Mocna, boska czerwień
Obejrzalam swatche. Tez fajnie. Moja ciemniejsza, mniej strazacka.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
James, cierpliwości. Myśl pozytywnie. Tak wiem - brzmi new age'owo ale licz na to, ze moze sie udac
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja zazdoszcze

Gratulacje

I trzymam kciuki

Oj doczytalam. Buractwo, wspolczuje Ale moze sie uada, kciuki wciaz trzymam
Dziekuje Kochana .

-------------------------------------------
Wrzucam mala liste woskow:
- Vanilla Cupcake - woskowe KWC, zapach slodki, ale nie drazni i nie dli. Naprawde lubie.
- Mango Peach Salsa - owocowy, bardziej mango niz picz . Dosc mocny, wiec dozowac oszczednie. Jest fajny, ale szalu nie ma.
- Baby Powder - nie, nie, nie. Czuje mydliny. Migrogenny. Zapach intensywny, wiec dozowac oszczednie.
- Home Sweet Home - zapach cynamonowy z przyprawami. Mocny zapach, wiec oszczednie.
- Cinnamon Stick - sam cynamon. Mocny, wiec oszczednie. Boli mnie po nim glowa. Zdecydowanie wole Home Sweet Home, w ktorym do cynamonu i jakis przypraw dodali krople cytryny.
- Bahama Breeze - owoce zmiksowane z mydlem. Tak se.

Z listy polecam Babeczke i Home Sweet Home.

Kominek, w ktorym pale to ten. Na zywo nie jest taki zolty. To raczej zolc pastelowa lub miks zolci z jakims bezem.

W swoim kominku pale tez olejki (napelniam "garnczek" woda i dolewam pare kropli wody).

Woski wyjmuje sie latwo. Wrzucam do zamrazalnika i po paru minutach wyjmuje. Wosk wtedy mozna wysunac z "garnczka". Trik ten dziala na wszystkich woskach procz Babeczki.

Ja na liscie mam jeszcze tylko brzoskwinie, ktorej nie udalo mi sie wywachac i czekolade, ktorej niestety w postaci woskow nie widzialam. Czekolady zreszta nie ma w stalej ofercie . Ostatnia byla na wielkanoc. Swietnym zapachem jest tez Apfel Struddel, ale to byla limitowana zeszloroczna chyba i nigdzie nie ma.

Mnie wiekszosc zapachow odrzuca bo za mocna albo za kwiatkowa stad moja dosc mala lista woskow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora