Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 14:53   #1516
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAAAAAAMMMM!!!! Dawno nie byłam tak podjarana zakupami.

Po pierwsze S zamiast męskiej próbki CK Euphoria Men dostałam CK Encounter, który jest nawet nawet . Reszta próbek się zgadza

A teraz pierwsze wrażenia:

bardzo fajne opakowanie papierowe, takie sztywne z wypustkami , po otwarciu okazuje się, że pomadka jest dość ciężka i duża, kolor boski to nic, że mam już chyba ze 3 podobne ale ta jest ładna i lekko chyba pachnie ( chyba, że to moje dłonie od próbek ) , ogólnie opakowanie ma w sobie magnes i jak się źle włoży pomadkę to jest luźna i się nie zamyka i jak się przekręci żeby było dobrze to magnes tak fajnie przyciągnie i zatrzaśnie Pomadki jeszcze nie nakładałam, bo .... jest za ładna i taka nowa i mi szkoda, narazie się jaram wizualnie . Może wieczorem zrobię foty jak wygląda w porównaniu z Cherie Bow
Piękności !! oh ta nieszczęsna Cherie Bow, jak ja tego nie kliknęłam za 89zł w S ... Zrób zdjęcia
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora