Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 14:50   #4988
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że dzięki tobie widzę to teraz z innej perspektywy. Jednocześnie wydaje mi się, że hybrydy jakby już dawno stały się zwykłym domowym zabiegiem. Jakby odarto je z tego, że niby są tylko dla specjalistów. Tak mi się wydaje po prostu. Tym bardziej, że kobiety w domach robią wiele różnych zabiegów, produktami sprzedawanymi normalnie w sklepach i po prostu jak nie potrafią to zrobią sobie krzywdę. Więc nie twierdziłabym upracie, że hybrydy tylko dla specjalistek z dyplomem. Jednocześnie jako taka obdarowana blogerka raczej informowałabym czego nie robić, jak nie robić, na co uważać. Pod warunkiem, że sama bym o tym wiedziała lub została przeszkolona przez producenta. Bo tak jak piszesz, czasami takie filmiki oglądają "tępe nastolatki" które bez refleksji potrafią rzuć się na hit.

Chyba trochę zamotałam? Uważam że hybrydy są dla ludzi, do domowego użytku też. Ale dla ludzi z rozumkiem i chociaż odrobiną wiedzy.
O! Właśnie dopisałaś to co sama miałam na myśli Nie jestem przeciwna temu, by ktoś robił sobie paznokcie w domu, pod warunkiem, że nie robi tego połowie wsi. Poza tym, gdy pomyślę jaką sieczkę miałam w głowie mając te naście lat, to aż mi się włosy jeżą na myśl, że osoby z taką wiedzą jak moja ówczesna biorą się za wykonywanie takich zabiegów innym
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora