Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-31, 08:18   #2702
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Martusia82 - Twoje wypowiedzi są dziwne. Przykro mi naprawdę, że nie znasz się ani trochę na teorii barw, że nie masz pojęcia zielonego o koloryzacji, a ja znam się i wiem, co i jak. Ale wiesz...to nie moja wina, że Tobie się nie chce wiedzieć takich rzeczy.

A już za szczyt uważam cytowanie mojej wiadomości, w której dzielę się swoim doświadczeniem z dochodzenia do jasnego blondu - czymś co przeszłam i podawanie tego, jako argument, że jestem lub byłam fryzjerką

Jeszcze parę Twoich postów i się dowiem, że Twoja koleżanka poddaje mnie do sądu za to, że podzieliłam się informacją o fryzjerce, z której jestem bardzo zadowolona. ŻENADA i tyle.
I bądź uprzejma odczepić się ode mnie, bo tracę powoli cierpliwość do Twoich insynuacji, jakobym była tutaj adwokatem diabła.
Zamiast przyczepiać się do użytkowniczek tego forum, poczytaj wątek dokładniej, zobaczysz, że ze dwa lata temu i ja sceptycznie podeszłam do wypowiedzi dotyczących Ani z Kwiskiej, ale poszłam i co...matko boska zostałam stałą klientką Ani i chwalę i dzielę się WŁASNĄ OPINIĄ o tym salonie i tej fryzjerce. Masz rację - należy mnie ukamieniować, bo mam własne zdanie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-01-31 o 09:57
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując