Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 15:52   #3578
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
czytam, czytam i nic nie wiem...

zagladam do wątku po dłuuugiej przerwie bo właśnie zaczęłam szukać fryzjera.


po 5 latach muszę go zmienić, do tej pory chodziłam do Agnieszki Janiszewskiej (najpierw Inspiration z ul. Czystej, później Babiniec na Szczęśliwej) - Agnieszka jest w ciąży i póki co do wiosny ma przerwę. Jestem trochę rozżalona... 5 lat to kawał czasu, regularnie co miesiac byłam u Agi, znała moje włosy, siadając na fotelu nic nie musiałam mówić bo Aga znała moje włosy, wiedziała czego od niej oczekuję.
Od jakiegoś czasu miałam straszne problemy z umówieniem się na wizytę. Dogadałam się z Agnieszką, że przyjmuje klientki do 10 listopada i od razu zapowiedziałam, ze będę dzwonić żeby ten ostatni raz się umówić. Niestety przez 5 dni dzwoniłam po kilka razy dziennie i zero odzewu. Nie oczekuję wyjaśnień czy tłumaczeń, wystarczy sms że już nie przyjmuje... W trakcie ostatniej wizyty mówiłą mi jeszcze, że każdej swojej stałej klientce da namiar do fryzjera na zastępstwo i lipa...
Eh

Tak więc mam krótkie włosy, asymetria : bok krótszy, grzywa dłuższa. Gdzieś tu widziałam post odnośnie kogoś kto lubi krótko ścinać ale nie mogę go odnaleźć ?
Koleżanki polecają mi :
Martę Kołodziejczyk z salonu Bem na Strońskiej
Paulinę z Candy Studio

Był ktoś ?
W Candy Studio nie byłam osobiście, ale z rozmów i opinii - same pozytywy...może warto.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując