Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-19, 13:10   #3003
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,co używacie przeciwzmarszczkowego w okolicach oczu?Możecie mi polecić jakiś krem?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tu wątek: Naturalne produkty przeciwzmarszczkowe
Trochę już podupadł,ale może pora go nieco reanimować

Ja ze swej strony pod oczy używam: lekkiego serum z BU ;na to rano filtr a wieczorem oleje te same co na gębę i czasem dokładam na zmianę skwalan/masło shea.
No i obligatoryjnie jakieś suplementy (luteina z jagodą i antyoksydantami) bo mi niestety oczy brzydko puchną

Też chętnie poznam jakiś kremik naturalny, bo trochę za dużo mam roboty z tym wszystkim,lecz niestety wszystkie naturalne (i większość zwykłych) bardzo mnie podrażniają w tych okolicach - oczy mam zaczerwienione i jeszcze bardziej opuchnięte
Żeby nie był za bardzo naładowany aktywnymi substancjami,bo one mnie tak drażnią.
Ja mogę napisać, czego ja używam pod oczy:
- dr.scheller z arganem - ciągnie się i trudno się go przez to aplikuje, skóra jest po nim fajna i dobrze sie wchłania,
- african earth - ciągnie sie znacznie mniej, skóra jst po nim bardziej mięsiste i sprężysta, wchłania sie odrobine lepiej
- na noc olej z pestek opuncji - dobrze robi na cienie pod oczami, pięknie odzywia skóre.


Użyłam wczoraj szamponu lawendowego i odżywki cytrusowej JMO. Oto moje spostrzezenia:
Szampon pieni sie srednio, mam i lepiej i gorzej sie od niego pieniące. Zrobił mi pięknego kołtuna . Po nałożeniu i zmycu odzywki myślałam, że włsoy bede rozczesywac do wieczora - nie miałam racji, bo pomimo takiego wrażenia ich rozczesania poszło naprawde nieźle. Włosy były bardzo wygładzone, ale nie jakos przesadnie oklapnięte przy skórze, nie były tez super mięciutkie i lejące, ale takie odrobinę usztywnione i błyszczące. Ja nie przepadam za szamponami dający zbyt miękkie i lejące włosy, tutaj efekt jest dla mnie w sam raz! Są miękkie, ale bez przesady.
Zawsze myje włosy ok. 5 rano, wczoraj umyłam je przed południem. Pomimo, że głowę myłam ponad 6 godzin później niż zwykle, dzisiaj moje włosy wyglądają na mało świeże i gorzej niz po niektórych innych szamponach. Poniewaz nie lubie myc włosów codziennie, szukam produktów do wlosów nieobciążających i powodujących, że moje włosy na drugi dzien można pokazac w pracy Temu zestawowi sie to nie udało.
Dziewczyny pisały, że nie można oceniać szamponu i odżywki po jednym uzyciu - zgadzam się z tym, ale z drugiej strony producent dając próbkę kosmetyku musi liczyc sie z tym, że klient podejmuje decyzje o zakupie pełnowymiarowego produktu na podstawie wrażeń zdobytych własnie w trakcie stosowania tej jednej próbki.
Nie jestem na nie z tymi produktami, ale nie znajduje żadnego powodu, aby zapłacić za nie żądaną przez producenta cenę. Lepszy efekt z włosami osiągam kosmetykami zdecydowanie tańszymi.
Będe jeszcze miec możliwość uzycia tego zestawu JMO 2-3 razy (zakupiłam próbki i dostałam jeszcze darmowe ) więc jeśli zmienię opinie to dam znać. Póki co jest ona taka jak napisałm.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora