Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-19, 14:39   #3018
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja byłam w organic w złotych tarasach w piatek i maja tam naprawdę duży asortyment born to bio, urtekram, essential care, lavera, sanoflore i coś jeszcze.
Widziałam tez, całkiem dla mnie nowa firmę, wild ferns z miodem manuka - obmacałam sobie kremy do twarzy, rąk i myslę, że to naprawde fajne, mocno odżywcze kosmetyki!
Dokładnie te firmy też widziałam, ale wpadłam tam dosłownie na sekundę i pierwsze na co zwróciłam uwagę to buteleczki born to bio Porównałam cenę tej wody micelarnej w organic i sklepach internetowych to stwierdziłam, że wcale nie jest zawyżona. Najtaniej jednak jest w sklepie internetowym organic farmy(chodzi mi o firmę born to bio, innych cen nie zapamiętałam), a można na dodatek odebrać za darmo w Warszawie.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A co do kremów pod oczy to Korah zachwalała strasznie krem z tej firmy gdzie jest taka wielgachna wyprzedaż przez wzgląd na kończącze się terminy(ja nigdy tej nazwy nie pamiętam)I na stronce wyczytałam,że właśnie ten krem jest jednym z najbardziej sprzedawanych przez nich produktów
Zapewne mówisz o Aubrey Organics
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora