Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 09:58   #531
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach:) CD-CZ.II

Witajcie,
niedawno rozpoczęłam walkę z niedoskonałościami skóry, które powstały po odstawieniu hormonów. Aktualnie stosuję epiduo. Poszukuję filtra, który by mnie przede wszystkim nie zapchał :/ A tendencję do tego mam ogromną :/
Przeszukuję wątek o perełkach filtrowych i podobają mi się propozycje tzw. "dzieciaczków" 40 spf lub ub uriage hyseac (30spf lub 50spf). Czy to dobry pomysł?
Dziś spróbuje zdobyć próbki w aptece.

Chciałam również zapytać, czy którykolwiek ze składników tych kosmetyków zdestabilizowałby filtr?

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, ISONONYL ISONONANOATE, CYCLOHEXASILOXANE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLYL METHICONE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, POLYETHYLENE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, SILICA, ALUMINA, HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, TRIMETHOXYCAPRYLYLSILANE, DISODIUM EDTA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE


AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, ISONONYL ISONONANOATE, BUTYLENE GLYCOL, TALC, POLYETHYLENE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, MICA, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, CAPRYLYL METHICONE, SODIUM CHLORIDE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, SILICA, PROPYLPARABEN, HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, PARFUM, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, VACCINIUM VITIS-IDAEA, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, TRIMETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 77891, CI 77491


AQUA, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, PEG-10 DIMETHICONE, BUTYELENE GLYCOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLUCCINATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, DISEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYN, ALCOHOL DENAT, PARFUM, PANTHENOL, ALUMINUM HYDROXIDE, LITCHI CHINENSIS PERICARP EXTRACT, SILICA, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, PANTOLACTONE, PUNICA GRANATUM EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, [+/- (MAY CONTAIN); a 77007 (ULTRAMARINES), a 77019 (MICA), a 77491, a 77492, a 77499 (IRON OXIDES), a 77891 (TITANUM DIXODE)] 10BMT001-1
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2012-06-08 o 23:08
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora