Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 18:06   #273
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Witam, mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że pytam tutaj. Chciałabym się dowiedzieć czy może któraś z Was padła ofiarą mobbingu w pracy albo ma wśród znajomych osobę, która była tak traktowana. Na razie nie chcę sprawy dawać do prawnika, jestem 5 tygodni na zwolnieniu i wczoraj odbyła się pierwsza rozmowa z moim managerem i kobietą z kadr. Po tej rozmowie odnoszę wrażenie, że chcą to zbagatelizować, zakładają, że nie mam dowodów (bo tak naprawdę jest tylko moje słowo). Nie padło do tej pory słowo "mobbing", na l4 mam stres związany z pracą. Po wczorajszej rozmowie czuję się bezradna (starali się mnie zaszczuć pytaniami, a nie pomóc) i nie wiem jakie kolejne kroki powinnam podjąć.
Wiem co czujesz
Mobbing jest b trudny do udowodnienia i z tego co piszesz ta firma niezle sie zabezpieczyla.Niewiem czy jest sens walczyc i czy bedzie to warte utraty zdrowia.Musialabys sie poradzic prawnika.Nie masz mozliwosci zredukowania godzin i szukania innej pracy?Albo przejscie do innego oddzialu firmy?Czy duzo osob odeszlo ostatnio z tej firmy?
Poczytaj tutaj-sa to dobre porady:
http://shrink4men.wordpress.com/2009...bbing-at-work/
Trzymaj sie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora