Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 12:27   #3654
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie poszłabym spać w soczewkach Raz zasnęłam na godzinę i nie wyjęłam, całe wyschły, przesunęły się i przykleiły do oczu. Do tego często trę oczy - soczewki w tym bardzo przeszkadzają. Przesuwały się, czasem szczypały oczy, jak coś wpadło do oka to bolało jak cholera. Nie widziałam w nich nic komfortowego, poza tym, że można było okulary przeciwsłoneczne założyć i dlatego właśnie nosiłam je latem. A teraz zrobię przeciwsłoneczne korekcyjne
Dokładnie, dobrze, że jest wybór
ja tez trę oczy często
wiesz, ja naprawdę nie mam żadnych problemów z soczewkami, dlatego je tak lubię.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Aniu, proszę Cię, już dawno ustaliłyśmy, że to co się działo na Twoim blogasku było winą blogspota i jego wtyczek. Poprawili to i teraz wszystko śmiga.

Sklep Optiva dostał cały zrzut z problemem i zero zainteresowania tematem, pomocy, czy czegokolwiek. Wywalało mnie za każdym razem, gdy próbowałam sfinalizować transakcję. Jak czytam w sieci, nie tylko ja mam takie problemy. Dlatego Optivie dziękuję, nigdy więcej.

Szkła.com - do tej pory robiłam tam zakupy, ale widzę, że strasznie pojechali z cenami. Nie podoba mi się to, różnica aż 20 zł na 1 parze szkieł, to trochę przesada (w porównaniu z innymi sklepami).
Natka, nie znam szczegółów Twojej korespondencji ze sklepem. Nie wiem co się działo na Waszej linii.
Nie wiem też nic na temat zmian w blogspocie oprócz tego co Ty mi pisałaś a tak jak pisałam wielu mam anonimowych użytkowników. Ale skoro tak napisałaś to musiało tak być i musieli coś zmienić pewnie dotyczyło to tylko jakiejś grupy użytkowników.
Chciałaś, żeby podać sklep z tanimi soczewkami - podałam . Pisałaś, że masz problemy z zakupami - więc się zdziwiłam, bo ja robiłam zakupy z kilku komputerów, chodzących na różnych systemach i różnych wyszukiwarkach i zawsze było ok. Nic więcej, tylko się zdziwiłam, a że mi się przypomniały Twoje problemy z blogspotem to o tym napisałam.... Nie szukałam w sieci informacji na temat problemów z oprogramowaniem w sklepie, więc nie miałam wiedzy o tym, że dotyczy to wielu osób.
Skoro nie chcą zareagować na problemy klientów to ich stracą.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora