Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 15:13   #2904
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to dzisiaj i ja wam coś pokażę.
w czerwcu zaczęłam dbać o włosy, ze 2-3 tyg temu podcięłam końcówki, a od paru dni zaczęłam dbać o nie jak o fale i kręcone czekam na coraz lepsze efekty.

1 - włosy po pierwszym olejowaniu
2 - przed ścięciem
3 i 4 - dzisiaj. tył walczący o skręt i ten sam bok co na pierwszym i drugim zdjęciu
w końcu wiem, jak wyglądają Twoje włoski ładne!


a o to moje, co prawda mam te zdjęcia w albumie na wizażu, ale raczej nikt tam nie wchodzi


1. zdjęcie z 1.07.2012 - włosy skatowane prostownicą, rozjaśnianiem, malowaniem na brązy, później znowu przechodzenie w blond, balejaże..

2. zdjęcie z wczoraj, tj. 12.07 - prawie dwa tygodnie picia pokrzywy, wcieraniu jantara, olejowaniu Vatiką kokosową, od czasu do czasu kuracja olejkiem arganowym Marion, jedwab (niestety Biosilk) na końcówki . Włosów nie suszę suszarką, pozostawiam je na 'samozaschnięcie' I co najważniejsze - ograniczyłam prawie w stopniu zerowym prostownicę.
Na zdjęciu włosy niewyprostowane, po umyciu i z odrobiną Vatiki

Pragnę zapuścić włosy. Moim celem jest długość sięgająca do końca żeber, czyli ok połowa pleców, wysokość łokci.
Ale ja końcówki mam tak zmasakrowane, kruszą się same, odpada ok 2 cm włosa po przeciągnięciu palcami po długości włosa.

Do tej pory doczepiałam włosy naturalne clip-in na taśmie, co wyglądało tak jak na kolejnych zdjęciach

3. zdjęcie sprzed roku, włosy troszkę w lepszej kondycji niż teraz
4. zdjęcie z czerwca. lekka różnica w kolorze
5. również czerwiec

Niestety co raz mniej chce mi się je zakładać, do tego teraz jest w nich po prostu za gorąco. Poza tym wymagają trochę użycia prostownicy aby jakoś moje włosy wyglądały z doczepianymi.

W tym miesiącu właśnie stwierdziłam że mam taką długość włosków że mogę się pożegnać z doczepcami za ponad 100 zł Do tego skoro mogę o nie zadbać odpowiednią pielęgnacją..długość może być jeszcze dluższa a co !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7690.jpg (44,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7813.jpg (58,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlso.jpg (90,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2716.jpg (40,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2664.jpg (48,8 KB, 104 załadowań)
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora