Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-19, 10:22   #1938
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: jak zmyć SZYBKO szampon koloryzujący?!

Cytat:
Napisane przez szalonybiszkopcik Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!
Wczoraj coś we mnie wstąpiło i gdy byłam w drogerii kupiłam szampon koloryzujący Palette. Przyszłam do domu i pofarbowałam, ale wyszły stanowczo za ciemne! Na opakowaniu jest narysowana dziewczyna z o wiele jeśniejszymi włosami. W ulotce przeczytałam że trzyma się to do 24 myć. Umyłam je już 6 razy, i troche kolor zeszedł, ale bardzo malutko. Co mam robić? Za tydzień mam wesele i nie moge mieć aż takich ciemnych włosów. Do tego jeszcze mama mnie zjechała że się zeszpeciłam i wyglądam jak wrona Chciałam jaśniutki brąz, ciemny blond, a wyszedł taki dość ciemny brąz
Myć je jeszcze te 18 razy zeby było w sumie 24 mycia i zejdzue tak jak pisze producent czy zrobić z nimi coś innego? Nie chce ich bardzo zniszczyć
Możesz spróbować dodać do porcji szamponu ok 1 łyżeczkę sody oczyszczonej. Taką papkę spienić na włosach i zostawić na kilka/kilkanaście minut. Na koniec należy przepłukać włosy kwaśną płukanką (np. woda z dodatkiem soku z cytryny) by domknąć łuski włosów. Tego typu szampon nie zmyje się w całości, bo tak na prawdę niewiele różni się od farby trwałej. Z czasem powinien jednak pojaśnieć, wyblaknąć. Obawiam się, że do wesela się tego nie pozbędziesz.
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując