Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-26, 18:50   #2125
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaaa... Dokładnie to samo usłyszałam... Miłymi słowami, ale i tak zniechęciło do jakichkolwiek zakupów w tym sklepie...
Czy ja mam twardy stempelek... chyba nie.
Tutaj jest podroba Konada KLIK. A tutaj taki stempelek jakich ja mam od metra, bo w zwstawach je kiedys dodawali i mi sie nazbieralo, tez twardy KLIK. Generalnie gumowe stemple sa twarde. Jak i tak nie mozesz tej plytki oddac, to moze warto sprobowac?

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Aha, no może tak, ja się nie znam na stemplach, ale zawsze słyszałam, że dobry stempel, to miękki stempel Ładnie tutaj odbiło
Dzieki. Bez najmniejszego problemu, sama bylam zaskoczona. Niestety mam cala game miekkich stempli, i musze powiedziec ze przy kiepskiej plytce lepiej zdaja egzamin twarde.
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując