Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna przyszła, lecz my nie śpimy! Dalej o piękne ciałka walczymy! cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-11, 14:47   #3989
MrsShout
Rozeznanie
 
Avatar MrsShout
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 591
Dot.: Wiosna przyszła, lecz my nie śpimy! Dalej o piękne ciałka walczymy! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam 34km na rowerku (1godzinka) a teraz siedzę z farbą na głowie


Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
i może zrobimy jakieś nowe majowe wyzwanie, np. na brzuszek?
lubię takie wspólne akcje! tylko trzeba by znaleźć jakąś fajną rozpiskę 30dniową może któraś z Was ma coś takiego?
Jestem za ! Może poszperam zaraz w necie

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;40256239]I jeszcze zapomniałam dodać, że za mną 60 min rowerka (30km) [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
LeSuvenir przepraszam za szczerość ale muszę. Kochana weź się w garść i przestań narzekać, uwierz że jesteś dopiero w gimnazjum i to nic w stosunku do dorosłego życia. Niektóre studiują, pracują, mają dzieci i dają radę schudnąć więc Ty tym bardziej możesz! Sama podczas ostatniego odchudzania pracowałam na cały etat, weekendowo studiowałam, pisałam pracę lic., dojeżdżałam do miejsca pracy ponad 2 godziny i uwierz, że jeszcze chodziłam praktycznie codziennie na siłownie - tylko trzeba naprawdę chcieć! Uwierz, że testy gimnazjalne to pikuś i jestem pewna, że gdybyś się postarała to znalazłabyś te 30minut na ćwiczenia choćby nie wiem co. Po prostu musisz się zawziąć i zacząć działać a nie szukać na siłę wymówek. Każdą z nas dopadają kryzysy ale najważniejsze to się nie poddawać, same kg nie spadną.
Mimo wszystko powodzenia
Zgadzam się całkowicie. Sama mam maturę w tym roku, prawko i kilka innych rzeczy a mimo to tą godzinkę spokojnie na ćwiczenia znajduje, wystarczy dobrze się zorganizować
__________________
See the shadow, it stays beside me
In my dreams, it never likes me
Oh, it's a long road that I've created
I've got it under control
So why am I walking?
And this I don't know
MrsShout jest offline Zgłoś do moderatora