Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 22:15   #1515
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Ja troche z innej beczki - od tygodnia stosuje krem z 12 kwasem glikolowym (wczesniej uzywalam 3 msc 10% migdalowego z Pharmaceris - zredukowal niedoskonalosci, ale nie poradzil sobie z bliznami, dlatego postanowilam przejsc na glikolowy) jakas nowosc - Le'maadr , pani w aptece nie miala gliko-a i powiedziala, ze ten ma prawie identyczny sklad. Nie zauwazylam zadnego złuszczenia, a za to wysypalo mnie strasznie. Wiem, ze kwasu glikolowego nie powinno sie uzywac, kiedy sie ma ropne wypryski, wiec co teraz? mam przerwac kuracje? czy je omijac? czy jak? Bo w chwili rozpoczecia kuracji nic nie mialam, a teraz z 5 ropnych pryszczy. I w sumie skoro w ogole nie widze zluszczenia (po migdalowym tez sie nie luszczylam) to czy to faktycznie wysyp wynikajacy z dzialania kwasu czy tez produkt ten zwyczajnie mnie zapchał? Pomocy
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując