Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podziękowanie dla biskupa - POMOCY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-11, 00:54   #9
dakki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nottingham
Wiadomości: 96
Dot.: Podziękowanie dla biskupa - POMOCY!

Cytat:
Napisane przez sammira
Nasze serca przepełnia radość Boża.
A jak kogos nie przepełnia to co?


Cytat:
Napisane przez sammira
Zostaliśmy naznaczeni znamieniem Ducha Świętego i staliśmy się dojrzałymi chrześcijanami.
A nie katolikami przypadkiem?

Cytat:
Napisane przez sammira
Odtąd mężnie i z odwagą bronić chcemy wiary, która została w nas wlana podczas chrztu świętego.
Bronić wiary? a po co i przed kim? Zresztą jak cos jest prawdziwe to obroni sie samo

Cytat:
Napisane przez sammira
Najpierw pragniemy podziękować Bogu w Trójcyjedynemu za dary ducha Świętego, za sakrament bierzmowania, który dziś otrzymaliśmy. Nasze słowa są zbyt nieudolne, aby mogły wypowiedzieć to, co czuje serce.
No serce podobno czuje radość przecieżChociaż ja tam zadnej radosci podczas bierzmowania nie czułam. No moze taką małą, że mam to juz z głowy


Cytat:
Napisane przez sammira
Dlatego razem z Maryja wołamy, „wielbij dusza moja Pana, bo wielkie rzeczy uczynił ten, który możny jest a Jego imię jest święte”.
szczęka opada, takie to wzniosłe


Cytat:
Napisane przez sammira
Również tobie kochany Księże Biskupie dziękujemy za ten wspaniały dzień, za to ze przybyłeś do naszej parafii, aby stać się sługą tajemnic Bożych. Dziękujemy za wspólną Eucharystię, za modlitwę nad nami, oraz za słowo, które skierowałeś do nas w imieniu Najwyższego Kapłana. Niech dobry Bóg sam będzie Ci nagrodą.
Amen! Uffffff.....


Cytat:
Napisane przez sammira
Takie coś znalazłam
I własnie sobie przypomniałam dlaczego nie chodzę do kościoła
dakki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując