Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-24, 13:29   #1169
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a używacie filtrów pod minerały? Zastanawiam się nad zmianą, może podkład by się lepiej trzymał na innym

U mnie kryjący golden fair sie nie sprawdził, szybko schodzi, podkresla skókri i po paru godz. zbiera sie na suchych skórach i zmarszczkach. Kolor i krycie jest ok, tylko ta trwałość . Za to wersja matująca jest fajna. do 5 godzin wytrzymuje na twarzy a jak juz schodzi to równomiernie i wygląda to bardziej naturalnie niz przy wersji kryjącej.
Wczoraj po kryjącym wyskoczyly mi jakies podskorne gule na nosie
Raz po matującym uzywanym dwa dni z rzedu wyskoczyly mi jakies krosty czerwone. Sama nie wiem czy to od podkladu czy jednak moze czegoś innego. Pouzywam teraz tego matującego kilka z dni z rzedu i zobacze czy to się powtórzy...Dostalam jeszcze jakies probki od pixie tez muszę przetestować
Ja używam od niedawna bo po przejściu na naturalną pielęgnację bałam się strasznie zapchania. Na całe szczęście nic takiego nie nastąpiło, mogę nawet powiedzieć, że na filtrze minerały lepiej wyglądają niż na poprzednim kremie. Używam L’oreal UV Perfect SPF50 PA+++ (kupiony na allegro, na różnych blogach można poczytać recenzje). Pierwszy filtr i od razu trafiony więc mogę polecić, spełnia wszystkie moje oczekiwania.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora