Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-01, 13:32   #23
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Moi ulubieńcy czerwca:
Isana Zmywacz do paznokci Migdałowy zapach
Szybko, łatwo i przy pomocy niewielkiej ilości wacików, bez zbędnego tarcia usuwa lakier z paznokci.
Też go bardzo lubię, jest znacznie lepszy od tego różowego.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
kolejny wątek generujący potrzeby

5. olejek magic rose evree
Haha...dokładnie. Tak jak mówisz.
Ja jestem ogromną fanką olejków naturalnych, nierafinowanych, czystych, np. E-fiore. Z pestek malin, z owoców dzikiej róży, z płatków róży, z opuncji figowej, itp. Świetne są.
Jakiś czas temu kupiłam kilka w zapasie- niewielkim, ale jednak (na razie skupiam się na zużywaniu tego co mam), dokupując kwas hialuronowy. Czytałam, że w takim połączeniu lepiej się wchłaniają.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To może i ja napiszę swoje perełki

I PIELĘGNACJA
1. Biały Jeleń płyn micelarny: już któraś butelka, świetnie zmywa i nie szczypie w oczy
2. Fuss Wohl krem z łoju jelenia: świetny do rąk i do stóp; daje radę z wszelkimi przesuszeniami i innymi niespodziankami
4. Biały Jeleń mydło w płynie: odkrycie roku 2014 i zostanie ze mną do śmierci!
Muszę się rozejrzeć za tymi Jeleniami, choć widać, że drożeją z każdym rokiem.

Cytat:
Napisane przez mmmartyna45 Pokaż wiadomość
Moim faworytem jest rozświetlacz od wibo i bronzer z Astora dla blondynek. Godne polecenia bo bardzo wydajne, dlugo sie utrzymuja oraz maja dosyć przystępna cene
Konkretni ulubieńcy. Nie mal lipy!
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Biały Jeleń płyn do kąpieli kozie mleko - u mnie w domu zużywamy jedną butelkę za drugą i uwielbiamy Mam skórę atopową, wrażliwą, a ten płyn nie robi mi żadnej krzywdy i dodatkowo nie wysusza
Lirene żel do mycia twarzy do cery suchej (różowa tubka) - wykończyłam już moje drugie albo trzecie opakowanie, a w użyciu jest kolejne. Dla mnie najlepszy.
Biały Jeleń krem do twarzy łagodzenie
- krem nawilżająco, łagodzący. Wchłania się bardzo szybko, nie jest tłusty, a rzeczywiście bardzo dobrze nawilża i koi.
Jelenie, jelenie, wszędzie jelenie.
Muszą być dobre.
Faktycznie ten żel z Lirene jest bardzo dobry, choć ja odrobinę bardziej wolę ten w niebieskiej tubce. No, ale mam cerę mieszaną.

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
-balsam do ciała neutrogena z maliną nordycką
-babydream kremowy żel do kąpieli ,używam go jako żel pod prysznic, jako że unikam slesów pieni sie,jest delikatny i nie wysusza skóry,genialny! do twarzy pewnie też by był ok, ale nie próbowałam
-alterra szampon z granatem-myje,nie wysusza,nie ma silikonów ani sles
1. zaintrygował mnie ten produkt, będę się twardo trzymać i może dopiero w przyszłym roku go sobie zakupię
2. mam, mam w zapasach
3. fajniusi

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Witajcie i tu Bardzo fajny wątek!
Moi ulubieńcy czerwca:
1. Flos-lek, wazelina czekoladowa do ust - idealnie nawilża, a przy tym pachnie niesamowicie, używam jej cały czas w domu.
2. Yves Rocher, balsam do ust malina - ładny kolor i fajne nawilżenie, używam w pracy.
O tak, super wątunio!
1. Flos-lek ma świetne masła do ciała. Treściwe, mocno nawilżające, z dobrym składem. Pięknie pachnące. Polecam.
2. Też baaaardzo lubię.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa bo ja jeśli czegoś używam to wyłącznie tego co mi na 100% pasuje czyli mam samych ulubieńców
To prawda. Ciężko ugryźć.

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
I ja się dołączę jeśli można
3.Krem Avene Cicelfate
1.Farmona, Jantar odżywka do włosów
2.Szczotka Tangle Teezer
4.Mac Róż Well Dressed


Zapachy:
1. Biotherm Eau d'Energie

3,1,2,4- moje strzały! Bingo! Też bardzo lubię.

Czym to pachnie? Opiszesz? Prosi.

AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując