Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie w tym roku są trendy chude czy grube??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-16, 10:48   #43
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jakie w tym roku są trendy chude czy grube??

Cytat:
Napisane przez niv_
Chyba za bardzo wszystko bierzecie do siebie..........fakt faktem,że jak ktos kogos skomentuje,że jego zdaniem jest za chudy to znaczy,że po prostu zazdrości mu figury tzn. z reguły jest to zrozumiałe.Chodzi mi o to,że obecnie mam wrażenie,że posiadanie 1kg więcej to dla wielu osob koniec,a chudość to po prostu cudowne żródło szczęścia...wystarczy poczytać niektóre wypowiedzi na wizażu o dziewczynach trochę grubszych ,a ubranych w mini czy w krótką bluzkę.,Rozumie,że to się może komuś nie podobać,ale czasem mam wrażenie,że trwa jakaś nagonka na takie dziewczyny........bo są fuuuuujjjjjjj,i w ogóle szpecą krajobraz......balerony jedne....Ja wychodze z założenia "Żyj i daj żyć innym" Ja bym się tak na ich miejscu nie ubrała fakt,ale nie komentuje tego,bo ich wygląd ich sprawa,jak się komuś nie podoba niech nie patrzy.Dodam tylko,że ja też należe do chudych,ale czasem mam wrażenie,że żyje w jakimś Matrixe,gdzie wszystkie rozmowy toczą się wokół diet,kalorii itd.,a ludzie odbiegający chociaż trochę od obecnych norm urody są zapuszczeni i żałośni.

Tu nie chodzi o fakt, że ktoś komuś zazdrości figury, tylko o to, że nietaktem jest powiedzenie komuś :"Ale chuda jesteś, zaraz się złamiesz..." itp, albo też "jesteś gruba jak baleron"..., tylko nigdy nie słyszałam o tym drugim przypadku.... dziewczyny różnie reagują na takie komentarze - jedne oleją komentujacego, inne - będą z tego powodu wpadały w depresje.
Mnie doprowadzono do takiego stanu parę lat temu, że przez prawie 3 lata unikałam wyjśc z domu, a jak wychodziłam, to zakładałam warstwy ubrań - nawet latem.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując