Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-12, 17:55   #1471
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
W każdym typie jest to możliwe!

Weźcie pod uwagę np. że większość ludzi na świecie ma brązowe oczy, a trudno raczej znaleźć brązowe oczy, które miałyby bardzo chłodny kolor. A są typy czysto chłodne o brązowych oczach. Za typ kolorystyczny odpowiada głównie kolor skóry.

Gdybyś była typem zupełnie chłodnym (chłodnym latem lub chłodną zimą) o wyjątkowo ciepłych oczach, to i tak w makijażu pasowałyby ci bardzo zimne kolory.


Krążki przykładane do twarzy imho nie są w stanie dobrze wykazać harmonii kolorystycznej.
Tak myślałam że te krążki to lipa. Ale to było wygodne, bo nie mogłam się zdecydować i pomyslałam, że jeżeli któryś się potwierdzi - to bedzie ten.
Muszę sprawdzić tą pomadkę, kurczaczki szkoda że od środy nici z tego

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, ciepła cera, rude piegi, chłodne stalowe oczy jestem Bright Spring
Też się kręcę wokół tego typu Kupiłam nowy podkład, bo mój był źle dobrany, okazało się że dobrano mi cieplejszy odcień niż miałam. Będę więc szukać w typach mieszanych na początek.

Cytat:
Napisane przez neeta_ Pokaż wiadomość
AnnGe, wklejam link do pliku ze zdjęciem i opisem ze strony 12blueprints.com [sama strona nie chce mi działać, kombinowałam z kopiami google i wyszukiwaniem obrazu]. To co prawda oko Dark Winter, więc domieszka jesieni, ale jednak jest to typ w dużej mierze chłodny. Przeczytaj, zwłaszcza ostatnie zdanie.

http://neeta.szm.com//pca-dw-eye.jpg
Faktycznie Swoją drogą, jakie jasne to oczko jak na ciemną zimę
Zaczynam od typów mieszanych, więc kto wie W sumie muszę zacząć od początku.



Na jednym z blogów wyczytałam o tym, że z oczka można dużo wyczytać, post był o różnicach w jesieni i wiosnie. Nie wiem, czy moge podać autorkę, więc pytam tylko czy ktoś czytał, oraz co myślicie?
Osoby podane jako przykłady były dla mnie sporym zaskoczeniem, co potwierdza moje przekonanie, że ta sama osoba może być dwoma różnymi typami dla dwóch analizujących
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora