Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-15, 16:33   #1473
DiablicaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz
W moim przypadku ciężko się opalić, a jeśli już to od razu na brązowo, kolor ten jest jednak lekko przykurzony.

2. Kolor oczu
jasne, piwne tęczówki z ciemną obwódką. Zdarzają się jasne, szarozielone plamki. Oprawa jest zdecydowana, ciemna.

3. Piegi
nie występują.

4. Cera
lekko oliwkowy, ale jasny i ciepły. Rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz, złotawo brązowe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciemny koralowy odcień.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się w niemal wszystkich kolorach oprócz: pomarańczowego, żółtego, spranej czerni i jasnego brązu oraz beżu.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
odpowiadają mi raczej czyste barwy.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?
Pasują mi jaskrawe zielenie, róże i błękity absolutnie nie toleruję żółtego i pomarańczowego. Wolę jednak kiedy są to kolory nie za bardzo intensywne, do pewnego stopnia,

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
kolory te wyglądają dobrze i ja dobrze się w nich czuję.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc
DiablicaM jest offline Zgłoś do moderatora