Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-18, 09:10   #1484
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zrobiłaś sobie przymiarkę, jak opisywana w linku powyżej? Jeśli nie, to zalecam.

Przy niepasującej czerni i bieli zdecydowanie odpada zima.
Nie pasują czyste kolory - raczej nie wiosna.
Nie szarawe - raczej nie lato.
Ciepłe, zgaszone kolory - najprawdopodobniej jesień.

Jednak dla potwierdzenie powinnaś wykonać staranną przymiarkę, bo może to jednak być jakaś inna pora roku, szczególnie coś graniczącego z jesienią. Np. ciepła wiosna może być bardzo podobna, ale potrzebuje czystszych kolorów, z tym że wyłącznie mocno ciepłych. Czyste kolory chłodne będą niedobre.
No i trzeba też określić podtyp jesieni. Wszystkie podtypy jesieni potrzebują kolorów ciepłych i zgaszonych, ale trzeba określić poziom ciepła, przygaszenia i kontrastu, żeby wyłapać naprawdę idealne kolory.
Dziękuję bardzo

Próbowałam robić przymiarki, ale średnio mi wychodziło... Ostetecznie ustaliłam, że jestem jesień. Sama dalej nie pójdę - nie mam aż takiego oka do kolorów
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora