Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 08:54   #3783
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oł, faktycznie foto kiszkowate, ale mani super
Nooo te zdjęcia to jakaś masakra, dlatego nie zamierzalam ich nigdzie dawać.. Mani może kiedyś powtórzę, tylko tym razem z dwoma brokatowymi paznokciami chyba.. bo jeden samotny jakoś mi nidyrydy..

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakbym o sobie czytała!!

to jest jedyna rzecz w stemplowaniu, której jeszcze nie ogarniam. tzn. na lewej dłoni spoko, ale na prawej to dramat

ej no, zdobienie wcale nie jest złe, zdjęcia kiepskie, ale myślę, że powinnaś odtworzyć to mani
Ejjjj to ja po takim czasie też mam to samo.. jak robię naklejki to nie zawsze trafiam w kwadracik topu

Może, może.. ale mam tyle planów na mani.. a nie mam kiedy robić za bardzo..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Po wszystkich wariacjach, neonach, stemplach naszła mnie ochota na klasykę
Klasyke też u Ciebie lubię, ale tak nas rozbestwiłaś stemplami... że chcę znowu!!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj tam, nie jest tak źle przecież
Oj Kochana wierz mi, że to są dwa najlepsze zdjęcia Czasem mi jakieś foty nie wyjdą najlepiej.. tak jak te na projekt ostatnio z koronka na negative space, ale jeszcze znośnie. Tutaj to kicha na całego..

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51543873]
Ładnie jest
[/QUOTE]Kiedys powtórzę i zdobię zdjęcia jak należy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
yhym, rozumiem.
Dzięki no faktycznie zdjęcia nie bardzo, ja widzę to biało-szaro, ewentualnie bardziej srebrno niż złoto... ale ten wzorek na 3 paznokciach super
noooo a to Frosting i fakt - chłodno zlote wzorki.. ale złote były Innym razem postaram się o lepsze zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ojj no faktycznie zdjęcia jak nie Twoje, ale idealnie odbite stemple już potwierdzają tożsamość
heheheh dzięki

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Patrzę na termometr - 6/7 stopni... mam się ubierać w zimówkę czy co?
Zadałam sobie przed chwilą to samo pytanie... płaszcz jesienny??? I co.. chyba kuźwa kalosze.. bo leje jak durne co chwila..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora