Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 10:11   #530
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
widocznie jakieś słabe te plamy miałaś

a pigma coś zdziała na dłużej ? i czy nie zostaną po niej gorsze plamy? boshe już nie wiem co na ta gębę nakładać a jak ta pigma działa też po niej będę wyglądała jak by mnie ktoś po asfalcie przeciągnął ?
Wcale nie słabe Żaden podkład ich nie zakrywał, a bez podkładu wygladałam jakbym miała brudne policzki. Ciemno brązowe plamy na polikach, czole i łukach brwiowych. Wyglądały okropnie. wiem, że pewnie są osoby, które mają jeszcze ciemniejsze plamy. Chcę tylko powiedzieć, że moje były ciemne, bardzo widoczne dla wszystkich, a teraz nie używam nawet podkładu, bo buzia jest jaśniutka i zostały mi jedynie niewielkie cienie na polikach, widoczne już tylko dla mnie, więc działa. Mam nadzieję, że nie powrócą, bo chyba ważny jest powód czy skłonność do powstawania plam. Myślę i mam nadzieję, że skoro u mnie pojawiły się z powodu jakiegoś zaburzenia hormonalnego, to skoro teraz powiedzmy z organizmem jest wszystko ok, to nie ma chyba powodu, żeby one miały powrócić, bo Cos2 usunął je w niecałe 3 tygodnie, czego przez rok nie zrobiły inne preparaty.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując