Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żałoba w sercu czy na zewnątrz . Ubiór po śmierci.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-19, 14:17   #9
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Żałoba w sercu czy na zewnątrz . Ubiór po śmierci.

Bardzo wspolczuje smierci taty. Wiem jaki to bol stracic tak bliska osobe, moja mama umarla 2 lata temu i wiadomo jakos sobie radze po tym czasie, ale nadal pomyslenie o tym i mysl ze nie moge z nia porozmawiac lub przeczytanie nawet smutnego fragmentu w ksiazce lub zobaczenie fajnej relacji corki z mama wzbudza we mnie pustke i lzy. Moze nie zawsze, ale czasem tak. Relacje z tata mam w porzadku, ale nie jest tak otwarta i ciepla osoba jak mama, wiec czasem brakuje tej naprawde bliskiej osoby, ktora przytuli (no zrobi to chlopak, ale nie mieszkamy jeszcze razem, nie zawsze jest obok).



Co do tematu to zaloba jest w sercu. Ja do roku ubieralam sie czasem na czarno lub brazy, ale jezeli zalozylam cos jasniejszego bo akurat mam malo czarnych rzeczy, to sie nie przejmowalam. Nie kupowalabym specjalnie czarnego plaszcza. Zaloba jest w sercu i uwazam ze tylko naprawde dziwna osoba by oceniala to po ubraniu i w ogole tak mocno sie tym interesowala.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując