Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - działania wczesnoporonne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-02, 11:14   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: działania wczesnoporonne

jak tak to czytam to tylko widzę, że zwolenniczki hołdują podziałom na zwolenniczki i przeciwniczki, zabraniaja sie przeciwnikom wypowiadac w temacie ktory z opinia nt. nie ma nic wspolnego ( a chyba wiedze o metodach i o prawie moze miec kazdy ?!) i koniec końców tak się dopraszają o kłotnie że same ja zaczynaja a potem zwalaj na innych

przewrażliwienie ?


swoją drogą jak powiesz komus kto chce popełnic samobójstwo gdzie kupić najlepszy sznur do powieszenia się albo powiesz, że takie a takie tabletki w takiej a takie ilości dają zgon natychmiastowy to wiesz.. informacyjnie masz współudział.
Informowanie o tym jak i gdzie można sobie łamać prawo to generalnie branie w tym udziału.
No nie zrozumiem z jakiego powodu nie jesteście się w stanie do tego jasno i jawnie przyznać ale jakiś durnych mp3 się czepiać.. co ma mp3 do macicy ? do mojej nie ma nic.. ale nie wiem co ma do waszych skoro stawiacie ją na równi




i swoją droga czy ktoś was prosi o tłumaczenie się z tego co myślicie ? nikt o to nie prosi a wy usilnie marudzicie jakie nto straszne bedzie dla was urodzic.. jakby to kogokolwiek interesowalo...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując