Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cytologia III->HSIL->konizacja szyjki->poradźcie proszę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-14, 10:34   #27
mira1979
Przyczajenie
 
Avatar mira1979
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Cytologia III->HSIL->konizacja szyjki->poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Jak masz Ketonal to weź bo jest mocniejszy niż Ibuprom. Dlaczego tak często musisz chodzić do gina przed operacją , pytam z ciekawości. Badania dodatkowe to rozumiem że dostałaś skierowamia i musisz je zrobić na dany dzień ale do gina raz w tygodniu to mnie zastanawia. Konsultację internisty tzn. zaświadczenie że nie ma przeciwskazań do operacji możesz załatwić u lekarza rodzinnego. Mnie wystawił takie zaświadczenie przed operacją migdałków, musiałam tylko przynieść komplet badań tzn krew, mocz, ekg .
Ketonal mi się skończył, dlatego pytam czy wystarczy Ibuprom, bo jak nie, to skombinuję gdzieś Ketonal. Do gina to tak wyszło jakoś, że raz w tygodniu jestem, bo najpierw się zgłosiłam pierwszy raz do tej poradni, potem miałam konsultacje z jakimś docentem (konsultacje też oczywiście na fotelu gin), tam kazali przyjść za tydzień do poradni aby ustalić termin zabiegu, więc przyszłam znowu, przy okazji dostałam leki na zatrzymanie krwawienia (bo niestety krwawie od momentu pobrania wycinków, czyli już prawie 1,5 miesiąca!!!), leki nie pomogły więc po tygodniu znowu przyszłam, dostałam plik skierowań, między innymi to na usg, żeby sprawdzić dlaczego ciągle krwawię i w środę znowu mam być u gina. A konsultację internisty muszę zaliczyć też w szpitalu, nie mogę u mojego lekarza rodzinnego. Tak mi gin powiedział, że wszystko muszę zrobić u nich w szpitalu. Na szczęście mam niedaleko (10 minut spacerkiem), ale mimo wszystko uciążliwe to chodzenie. I jeszcze te kolejki do rejestracji.............. ......................... ....
__________________
m i r a 1 9 7 9
mira1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując